<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

High-Tech Systems & Software a primit calificativul "Dezvoltator de Top" pe Clutch.co!

La HTSS, suntem specializati in servicii IT care ajuta la transformarea afacerilor B2B si le ofera un avantaj competitiv asupra concurentei. Intelegem ca nevoile fiecarei companii sunt diferite si ca au nevoie de servicii diferentiate - de la software custom, la consultanta ERP sau servicii de AI si tocmai de aceea echipa noastra s-a specializat pe fiecare dintre aceste directii. Chiar de curand, meritele echipei noastre au fost evidentiate in raportul Clutch al celor mai buni consultanti ERP din lume!

Clutch este o platforma de review-uri si ratinguri B2B, cu sediul in Washington DC. Analistii Clutch evalueaza companiile pe baza calitatii muncii, a stilului de leadership si a review-urilor primite de la clienti. Un start-up cu dezvoltare rapida, Clutch a devenit sursa de referinta in spatiul B2B pentru clienti si competitori. Procesul de analiza este demn de incredere si transparent, iar noi le suntem recunoscatori clientilor nostri care au luat o particica din timpul lor pentru a oferi feedback. Recent am primit primul nostru review in pagina de profil HTSS de pe Clutch - il puteti citi mai jos: 

"High-tech Systems & Software a livrat rapid o platforma de calitate superioara, care s-a pliat foarte bine pe nevoile companiei." - Supply Chain Manager, Companie farmaceutica

In plus fata de aparitia in Clutch, HTSS a fost, de asemenea mentionat in The Manifest, portal concentrat pe stiri din domeniul business si rapoarte statistice realizate de analistii Clutch. Totodata, The Manifest, realizeaza topuri cu cele mai bune companii dintr-o industrie si zona geografica, de tipul Topul dezvoltatorilor de soft din Romania.In aceasta lume digitalizata, dezvoltarea de soft este mai importanta decat a fost vreodata pana acum si a fi cu un pas inaintea tendintelor in dezvoltarea de soft este crucial pentru a avea succes.

Suntem foarte incantati ca Clucth ne-a recunoscut meritele castigate prin munca si dedicare fata de clienti. Speram sa acumulam cat mai multe review-uri pe viitor, care sa ne ajute sa crestem si sa ne imbunatatim pe intreg parcursul anului 2019.

Tu ce parere ai?

Adresa ta de email nu va fi facuta publica

Am luat la cunostinta de Politica de confidentialitate

logo-primary